oferta

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy (lakiero-żel) nakładany cienką warstwą jak lakier, utwardzany w świetle UV. Lakier pozostaje lśniący i nieuszkodzony przez 14 dni nawet przy wykonywaniu codziennych prac domowych. Manicure hybrydowy wspomaga ochronę paznokci poprzez delikatne ich utwardzenie przy jednoczesnym zachowaniu naturalnej elastyczności płytki. Ten manicure jest idealną formą zabezpieczania płytki paznokcia przed łamaniem się i rozdwajaniem.

Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs wszystkimi metodami jest luksusowym zabiegiem pozwalającym na wydłużenie, zagęszczenie oraz pogrubienie naturalnych rzęs. Zabieg polega na doklejeniu pojedynczej rzęsy do rzęsy naturalnej. Podkręcenie, długość i grubość rzęsy jest dopasowana indywidualnie.

Manicure japoński

Manicure japoński to metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie. Ten unikatowy manicure nadaje paznokciom blask, a także zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. P.Shine to zabieg zalecany na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się.

Lifting, botox, kreatyna rzęs

Zabieg bezinwanzyjny podkręcenia rzęs natralnych od ich nasady.

Pielęgnacja w pierwszej dobie po zabiegu: 

- unikaj basenu, sauny, solarium oraz siłowni. Pot, sebum oraz chlor mogą osłabić efekt liftingu.

- tuszu do rzęs i ciężkiego makijażu oczu

- tłustych kremów i ojeków w okolicy oczu

Pedicure frezarkowy i hybrydowy

Makijaż permanentny brwi

Zabiegi na twarz i ciało

Mikrodermabrazja należy do zabiegów mechanicznego ścierania naskórka i\lub skóry właściwej. Pozwala na powolne ścieranie powierzchni skóry, mikrowarstwa po mikrowarstwie.
Peeling kawitacyjny to nowoczesna metoda wykorzystywana do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry, alternatywa dla tradycyjnej metody manualnego oczyszczania twarzy.
Sonoforeza celem zabiegu jest wprowadzenie substancji aktywnych w głębsze warstwy naskórka.
[ czytaj więcej ]